Strona: Zaproszenie na wykład / Katedra Analizy Nieliniowej

Zaproszenie na wykład

2023-12-20

Serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe Katedry Analizy Nieliniowej, które odbędzie się dnia 8 stycznia 2024 roku (poniedziałek) o godz. 17 w sali Rady Wydziału MiFS. Na seminarium dr hab. Dariusz Wardowski z Katedry Analizy Nieliniowej Uniwersytetu Łódzkiego  wygłosi wykład pt.:

Iterated function systems of orbital type and continuity dependence property of their attractors.

Po wykładzie przewidziana jest dyskusja oraz konsultacje naukowe. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!