Strona: Pobyty w zagranicznych ośrodkach naukowych i staże naukowe / Katedra Analizy Nieliniowej

Pobyty w zagranicznych ośrodkach naukowych i staże naukowe

• dr hab. Andrzej Wiśnicki: 1 marca 2017 - 31 maja 2017, Institute of Mathematics, University of Seville (visiting professor)
  • prof. dr hab. Józef Banaś: 16 września 2016 - 21 września 2016, Departamento de Analisis Matematico, Universidad de La Laguna, Tenerife, Hiszpania (visiting professor)
  • dr hab. Beata Rzepka: 1 września 2022 - 4 września 2022, Institute of Mathematics, University of Würzburg (pobyt naukowy)
  • dr Agnieszka Chlebowicz: 1 września 2022 - 4 września 2022, Institute of Mathematics,
    University of Würzburg (pobyt naukowy)