Strona: Kolejna edycja rankingu TOP 2% / Katedra Analizy Nieliniowej

Kolejna edycja rankingu TOP 2%

2023-11-14
Prof. J. Banaś

Profesor Józef Banaś po raz kolejny znalazł się na liście 2% najbardziej wpływowych naukowców na świecie. Zestawienie zostało opracowane przez Stanford University we współpracy z wydawnictwem Elsevier i firmą SciTech Strategies. Zestawienie obejmuje prawie 210 tys. naukowców z 22 dyscyplin, uwzględniono w nim publikacje, które ukazały się do 1 października 2023 roku. Pod względem całokształtu kariery naukowej prof. J. Banaś zajął najwyższą lokatę na Politechnice Rzeszowskiej, zaś pod względem cytowań za 2022 rok znalazł się na wysokim miejscu wśród pracowników naszej uczelni.

Panu Profesorowi J. Banasiowi serdecznie gratulujemy!!